| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekunyungudutsa Heater |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chekupisa chandoChimiro chine chubhu imwe chete yakatwasuka, chubhu mbiri yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, uye chero chimwe chimiro chakagadzirwa. Dhayamita yechubhu yekudziyisa inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm. Chikamu cheheater chinonyungudutsa chine waya ye lead chakavharwa nemusoro werabha, chinogonawo kusarudzwa nechubhu inodonha. | |
Pfungwa yekupisa yechinhu chekupisa chandondeyekuparadzira waya inodzivisa kupisa kwakanyanya zvakaenzana mupombi yesimbi isingatsvi inopisa zvakanyanya, uye kuzadza nzvimbo isina chinhu ne crystalline magnesium oxide powder ine conductivity yakanaka yekupisa uye insulation properties. Chimiro ichi hachina kungofambira mberi chete, asiwo chine simba rekupisa rakawanda, uye kunyange kupisa. Kana paine magetsi anopfuura nepakati pewaya inodzivisa kupisa kwakanyanya, kupisa kunobva kwapararira pamusoro pechubhu yesimbi kuburikidza ne crystalline magnesium oxide powder, uye wozoendeswa kuchikamu chinodziya kana mhepo, kuitira kuti chinangwa chekudziya chisvike. Nekuti goko rehita yekunyungudutsaYakagadzirwa nesimbi, inogona kuramba kutsva, kuramba ngura uye kuramba kupisa kwakanyanya, uye inogona kuchinjika munzvimbo dzakasiyana siyana dzekupisa.hita yekuchenesa chando ine tubularinogona kugadzirwa kuita maumbirwo akasiyana-siyana, kuti ienderane nezvinodiwa zvakasiyana-siyana zvekuisa zvevatengi.
Nyungudutsa maheateranonyanya kushandiswa mufiriji uye mukuchengetedza chando kudzivirira kuungana kwechando nechando.
Iyonyungudutsa chubhu yekudziyisamafomu anosanganisira:
1. Firiji: Isahita yekunyungudutsamufiriji kuti munyungudise chando nechando zvakaunganidzwa pa evaporator coil, zvichiita kuti michina ishande zvakanaka uye kuchengetedza tembiricha yakagadzikana yekuchengetedza chikafu.
2. Firiza: Mashandisirwo efiririzachubhu yekudzikisa chandokudzivirira evaporator coil kuti isaome, kuitira kuti mhepo ifambe zvakanaka uye chikafu chakaomeswa nechando chichengetedzwe zvakanaka.
3. Zvivako zvekuchengetedza firiji zvekutengeserana:Mahita eTubular Defrostzvakakosha muzvigadziko zvikuru zvefiriji zvinoshandiswa mumasupamaketi, maresitorendi nedzimwe nzvimbo dzekutengeserana kuchengetedza kunaka kwezvinhu zvinoora.
4. Sistimu yemhepo inotonhodza: Mumayuniti emhepo ine macoil ekutonhodza anowanzo tonhora,nyungudutsa maheaterzvinoshandiswa kunyungudutsa chando uye kuvandudza kushanda zvakanaka kwegadziriro yekutonhodza.
5. Pombi yekupisa:Mahita ekunyungudutsaMumapombi ekupisa anobatsira kudzivirira chando kuungana pamakoiri ekunze munguva yechando, zvichiita kuti sisitimu ishande zvakanaka mune zvese nzira dzekupisa nedzekutonhodza.
6. Kutonhodza zvinhu mumaindasitiri: Maindasitiri anoda kutonhodza zvinhu zvikuru, zvakaita senzvimbo dzekugadzira chikafu nedzekuchengetera zvinhu, anoshandisa maheater anonyungudutsa chando kuti arambe achishanda zvakanaka uye ave nechokwadi chekuti zvigadzirwa zvavo zvakanaka.
7. Makamuri anotonhora uye mafiriji anofamba-famba: machubhu ekupisa anonyungudutsa chando anoshandiswa mumakamuri anotonhora uye mafiriji anofamba-famba kudzivirira kuomeswa kwe evaporator coils uye kuchengetedza tembiricha yakafanana yekuchengetedza zvinhu zvinoora zvakawanda.
8. Mabhokisi ekuratidzira ari mufiriji: Mabhizinesi akaita sezvitoro zvegrocery nezvitoro zvinotengesa zvekudya zvinoshandisa mabhokisi ekuratidzira ari mufiriji ane maheater anonyungudutsa chando kuratidza zvigadzirwa zviri mufiriji kana mufiriji pasina njodzi yechando ichivharira kuonekwa.
9. Marori nemakontena ari mufiriji: mahita anonyungudutsa anoshandiswa kufiriji masisitimu ekufambisa kudzivirira kuungana kwechando uye kuona kuti zvinhu zvinochengetwa zviri mumamiriro akanaka panguva yekutakura.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













