Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Waya yekudziya inonyungudutsa jira inodzivirirwa nekupisa uye inoshandiswa mumafiriji, mafiriji, maair conditioner, mawater dispenser, mupunga wekubika nemimwe midziyo yemumba. Avhareji yesimba remagetsi inowanzo kuve pasi pe40w/m, uye munzvimbo ine tembiricha yakaderera ine kupisa kwakanaka, simba remagetsi rinogona kusvika 60w/m, uye tembiricha yekushandisa ndeye -60°C+155°C.
Zvichienderana nekushandiswa kwakasiyana kwewaya yekupisa yesilicone inonyungudutsa, kambani yedu ine mhando mbiri dzewaya yekupisa yesilicone rabha inonyungudutsa: waya yekupisa yesilicone rabha inonyungudutsa ine simba risingaperi uye waya yekupisa yesilicone rabha inonyungudutsa ine simba rinozvidzora.
Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Nyungudutsa Ruoko rweKudziyisa Cable |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kureba, voltage uye simba reDefrost Braid Heating Cable zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kudzivirira kupisa zvakanaka. Iyo yese inoshandisa silicone rabha sechinodzivirira kupisa uye zvinhu zvinofambisa kupisa, kusanganisira tambo yemagetsi), uye tembiricha yekushanda iri -60 kusvika +200℃
2. Kupisa kwakanaka: Kuburikidza nekugadzirwa kwekupisa, kupisa zvakananga, kushanda zvakanaka kwekupisa, kupisa kwenguva pfupi kuti zvibudirire.
3. Kushanda kwemagetsi kwakavimbika: Kana bhandi rega rega remagetsi rinopisa rikabuda mufekitori, rinopasa bvunzo yekudzivirira DC yakasimba, voltage yakakwira uye insulation kuti ive nechokwadi chekuti mhando yacho ndeyechokwadi.
4. Chimiro chakasimba, chinochinjika uye chiri nyore kukotama; Hapana nzvimbo yekusunga muchikamu chemuswe unotonhora wakabatanidzwa. Chimiro chakanaka, chiri nyore kuisa.
5. Kugona kugadzirwa kwakasimba; Kureba kwekupisa, kureba kwemutobvu, voltage yakayerwa. Simba rinosarudzwa nemushandisi.
Kugadzira Mufananidzo
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














