Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Deredzai maAluminium Tube Heaters |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 4.5mm, 6.5mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Aluminum Defrost Heater |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Jingwei heater ifekitari yearuminiyamu defrost heater tube, specification yearuminiyamu heating tube inogona kugadziriswa sedhirowa yemutengi kana samples. Parizvino, takagadzira akawandahita yearuminiyamu inonyungudutsa chandoZvinonyanya kutumirwa kuEgypt nedzimwe nyika dzeMiddle East, kana muchida kutibata. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu chearuminiyamu chinonyungudutsa firiji chinhu chinodziyisa chemagetsi chinowanzova pedyo ne evaporator coils. Chinobatidzwa nguva nenguva kuti chinyungudise chando nechando zvakaungana, zvichiita kuti zvibude semvura. Kune mhando dzakasiyana dzemasystem ekunyungudutsa, asi musimboti wekutanga unosanganisira kukwidza tembiricha mufiriji kwenguva pfupi kuti utange kunyungudutsa.
Inowanzo dzorwa nechinhu chinonyungudutsa chando, thermostat inonyungudutsa chando, kana bhodhi rekudzora remagetsi. Zvinhu izvi zvinoshanda pamwe chete kuti zvive nechokwadi chekuti kunyungudutsa chando kunoitika nguva nenguva, zvichidzivirira kuungana kwechando zvakanyanya. Izvi zvinobatsira kuchengetedza kushanda zvakanaka kwefiriji kana firiji uye zvinoita kuti tembiricha idzoke zvakanaka.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
1. Inoshandiswa zvakanyanya pakunyungudutsa mufiriji, mafiriji akadzika nezvimwewo.
2. Aya maheater ealuminium tube anonyungudutsa anogona kushandiswawo mumabhokisi akaoma, maheater nemacooker uye mamwe mashandisirwo epakati nepakati.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














