| Zita reChigadzirwa | Magadzirirwo Emagetsi Anogara Achigadzirwa eSilicone Drain Line Heaters |
| Zvinhu zvekudzivirira kupisa | rabha resilicone |
| Simba | 25W/M, 40W/M, 50W/M |
| Muviri wekudziyisa | 5*7mm |
| Kumira kwemvura kunodzivirira Voltage | AC3500V |
| Chitupa | CE |
| Kureba kwekupisa | inogona kuchekwa |
| MOQ | 100M |
| Kurongedza | 100-150M mupumburu mumwe chete |
| Hurefu hwechitofu chesilicone drain line hunogona kuchekwa wega, simba redu rinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa, simba rakajairika i25W/M, 40W/M uye 50W/M, chero simba rakakosha rinogona kutaurwa nesu kuti titenge. Chimiro chemuchina wekupisa pombi yeSilicone drain 1. Waya yekudziisa iwaya mbiri dzemhangura dzine chikamu che 0.75m'. 2. Chikamu chekuzviparadzanisa chakagadzirwa nerabha resilicone kuburikidza ne extrusion. 3. Waya ine simba guru re alloy helix uye silicone rabha pamusoro zvinova chinhu chinodziisa. 4. Kuvhara chisimbiso chakagadzirwa nenzira yekuwedzera | |
Waya yekupisa yemapaipi emagetsi asingaperi imhando itsva yemidziyo yekupisa, inogona kushandiswa zvakanyanya mumaindasitiri, zvokurapa, dzimba nedzimwe nzvimbo. Inoshandisa tekinoroji yepamusoro yekupisa yemagetsi kupisa chinhu nemagetsi asingaperi, izvo zvinogona kuvandudza mashandiro ekupisa, uye zvakare inogona kuita otomatiki kudzora kuti ive nechokwadi chekugadzikana uye kururama kwekupisa.
Voltage 30-240V inosarudzwa nemushandisi:
1. 25W/M, inotsungirira voltage AC3500V, shandisa muganho wakareba we65M;
2. 40W/M, inotsungirira voltage AC3500V, shandisa muganho wakareba we50M;
3. 50W/M, inotsungirira voltage AC3500V, shandisa muganho wakareba we44M;
1. Kudziisa pasi kwezvivakwa, zvitoro zvinotonhorera uye matura;
2. Kudziisa denga nekudziisa chando.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat/WhatsApp: +86 15268490327
Skype ID: amiee19940314















