Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Chinotonhorera Chinogadziriswa Kuti Chinyungudutse |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chinhu Chinotonhorera Chinotonhorera Chinoshandiswa pakunyungudutsa chando chemhepo, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisa yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Nekuda kwechando chiri pamusoro pe evaporator mufiriji, chinodzivirira kufambiswa nekupararira kwesimba rekutonhora re evaporator (pipeline), uye pakupedzisira chinokanganisa mhedzisiro yekutonhora. Kana ukobvu hwechando (chando) pamusoro pe evaporator hwasvika pamwero wakati, kushanda kwefiriji kunodzikira kusvika pasi pe30%, zvichikonzera kutambisa simba remagetsi zvakanyanya uye kupfupisa hupenyu hwekushanda kwefiriji. Saka, zvakakosha kuita basa rekudzikisa chando mufiriji panguva yakakodzera.
Zvishandiso zveUnit Cooler Heating Elements zvinoshandiswa mumakamuri anotonhora uye mumafiriji ekudzivirira kuungana kwechando pamakoiri e evaporator, zvichichengetedza tembiricha yakafanana yekuchengetedza zvinhu zvinoora zvakawanda. Magadzirirwo ehita inonyungudika anogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Chitofu chinotonhorera chinoshandiswa zvakanyanya mufiriji, maair conditioner, mafiriji, makabati ekuratidzira, magaba, chigadzirwa chekudziisa tembiricha yakaderera, muromo wemapaipi maviri ekurapa glue yekumanikidza, chinogona kushanda mutembiricha yakaderera uye yakanyorova kwenguva refu, ine anti-kukwegura, inogara kwenguva refu uye zvimwe zvinhu.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














