Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Chinogadziriswa cheTubular BBQ Grill |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chekupisa cheBBQ grillInoshandiswa paovheni yekumba kana ovheni yekutengeserana, chimiro nehukuru zvinogona kugadziriswa semufananidzo wemutengi kana sample, dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm uye 8.0mm, chubhu inogona kunamirwa, ruvara rwayo rwakaita girini yakasviba mushure mekunamirwa. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chekupisa ovheni yekutonhaInogovera waya inodzivisa kupisa kwakanyanya mukati mepombi yesimbi isingatsvi uye inozadza nzvimbo isina chinhu neupfu hwe crystalline magnesium oxide ine conductivity yakanaka yekupisa uye inoshanda zvakanaka mukudzivirira kupisa. Zvadaro, chinhu chekupisa cheovheni chinogona kukotama kuita chimiro nehukuru hwaunoda nekuderedza pombi. Vhara magumo epombichubhu yekudziisa ovheninesilicone kana ceramic kuti ive nechokwadi chekuti magetsi akachengeteka uye anoshanda zvakanaka. Kana magetsi apinda nepawaya yekudzivirira, kupisa kunobva kwaiswa pamusoro pechubhu yesimbi kuburikidza neupfu hwemagnesium oxide, uye pakupedzisira kunoendeswa kuchinhu chinodziya kana mhepo, kuitira kuti kuzadzisa chinangwa chekudziya. Rudzi urwu rwechigadzirwa harungori chete kushanda zvakanaka kwekupisa, asiwo kupisa kwakafanana, uko kunoshandiswa zvakanyanya muzviitiko zvakasiyana-siyana zvekudziya.
Zvinhu Zvinoda Kutariswa
1. Usati washandisa, tarisa kanachinhu chekupisa ovheni yegrilliri kushanda zvakanaka, uye tarisa kana chivharo cheheater newaya yemagetsi yekudziya zvakakuvara kana kuti zvakwegura.
2. Paunenge uchishandisa, sarudza zvishandiso zvekupisa zvinoenderana nezvinodiwa, woisa chikafu, zvinwiwa kana zvimwe zvinhu muovheni.
3. Mukushandiswa kwayo, kutarisirwa kwekupisa kwemuchina kunofanira kupihwachubhu yekudziisa ovheniuye mukati meovheni kudzivirira kupisa kwakanyanya, kuitira kuti isakuvadze ovheni nezvinhu.
4. Mushure mekushandisa, mukati mechubhu yekupisa yeovheni neovheni zvinofanirwa kucheneswa nenguva kudzivirira masara echikafu kana zvimwe tsvina, izvo zvinozokanganisa kushandiswa kunotevera.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














