| Zita reChigadzirwa | Heta yeAluminium Tube yeEvaporator yakagadzirirwa DA81-01691A |
| Zvinhu | chubhu yearuminiyamu + waya yekudziyisa yesilicone |
| Dhayamita yechubhu | 4.5mm, 6.5mm |
| Voltage | 110V-240V |
| Simba | yakagadzirirwa |
| Chimiro | yakagadzirirwa semufananidzo wemutengi |
| Rudzi rwechiteshi | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | yakagadzirirwa |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| MOQ | 100pcs |
| Chitupa | CE |
| 1. Evaporator Aluminum Tube Heater inogadzirwa zvichienderana nemufananidzo wemutengi kana mienzaniso yekutanga, JW heater ndiyo fekitori uye mugadziri, chinhu chedu chekupisa chinogona kugadziriswa, uye hatina masheya e aluminium tube heater. 2. Kana hita yealuminium defrost iine terminal, ndapota titumirei nhamba yemuenzaniso weterminal; uye kana muine zvinodiwa nepakeji, inofanirawo kutizivisa tisati tabvunza. 3. Tine mamodheru mashanu akatumirwa kumusika weEgypt, uye tine mamodheru matatu e aluminium foil heater, kana muine chero chipo che heater idzi, tinogona kutumirwa kuti titengese chero nguva. | |
Chitofu chearuminiyamu chinonyungudutsa chando chemufiriji chinowanzo shandiswa kuchengetedza kupisa nekunyungudutsa mafiriji, mafiriji, nezvimwe zvishandiso zvemagetsi. Chine nguva yekupisa nekukurumidza, kuenzana, kuchengetedzeka, uye chinogona kugadziriswa zvichienderana nekupisa uchishandisa thermostat, kuwanda kwesimba, insulation, switch yekupisa, uye mamiriro ekupararira kwekupisa. Izvi zvinonyanya kushandiswa kubvisa chando kubva mumafiriji, kuomesa chando, nezvimwe zvishandiso zvinoda simba.
Chinhu chinodziya chechubhu yearuminiyamu chinoshandisa mapaipi earuminiyamu sechinotakurira kupisa. Isa waya yehita muchubhu yearuminiyamu kuti ugadzire zvikamu zvakasiyana zvechimiro.
Dhayamita yechubhu yearuminiyamu: Ø4,Ø4.5,Ø5,Ø6.35
Midziyo midiki yakawanda ine magetsi ekudziisa, kusanganisira ma microwave, ma air conditioner, michina yekuwachisa, mafiriji, ma soy milk makers, ma water heater emagetsi, uye ma solar water heater, anoshandisa rudzi urwu rwemagetsi ekudziisa.Kuti inyungudike, inoiswa nyore nyore mumafin e condenser uye mu air cooler.
Zvinhu zvechubhu yekudziyisa yearuminiyamu zvinosanganisira kugara kwenguva refu, simba rekudonhedza mvura shoma, simba rekuwanda kwemafuta, simba rekudziya rakawanda, simba rekuora, simba rekuchembera, kugadzikana uye kuvimbika, uye simba rekudziya rinonyungudutsa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.













