Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Mahita eAluminium Foil Akagadzirwa Nemaoko 4848310185 |
| Zvinhu | waya yekudziyisa + tepi yefoil yearuminiyamu |
| Voltage | 220V |
| Simba | 28W |
| Chimiro | Yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | Yakagadzirirwa |
| Muenzaniso wechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| MOQ | 120PCS |
| Shandisa | Chitofu chefoiri yearuminiyamu |
| Pasuru | 100pcs katoni imwe |
| Saizi, chimiro, simba/voltage yeChina aruminiyamu foil hita ndiroinogona kugadziriswa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi, tinogona kugadzirwa tichitevera mifananidzo yeheater uye chimwe chimiro chakakosha chinoda mufananidzo kana sampuro. Nhamba yemufananidzo weheater yefoil ndeye 4848310185, paki yacho inogona kuva heater imwe chete nebhegi rimwe chete. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Nyungudutsa hita yefoiri yearuminiyamurudzi rwechitofu chealuminium foil, chakagadzirirwa mafiriji, mota, mafiriji esupermarket, midziyo yekubika, nezvimwe zvese zvishandiso kana michina inoda kunyungudika kana kuputira.Chitofu chealuminium defrost foil chinoumbwa nezvidimbu zviviri kana kupfuura zvealuminium foil uye PVC kana silicone insulated heating wire. Waya yekupisa inoiswa pakati pezvidimbu zviviri kana kupfuura zvealuminium foil, kana kuti inopisa yakanyungudutswa pane imwe chete yealuminium foil. Maburi ekucheka, kana kuisa mathermostat paaluminium foil zviripowo.Chitofu chealuminium foil chinonyungudutsa chinogadzirwa neJINGWEI chine hunhu hwekupisa kwakafanana, kupisa kwakanyanya, kuchengetedza simba, kushanda kwakachengeteka kwakanyanya, mhando yepamusoro, mutengo wakaderera, kuisa zviri nyore uye kushanduka-shanduka, uye chinogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemushandisi.
Zvishandiso zveChigadzirwa
1. Nyungudutsa kana kuisa mufiriji kana mufiriji mufiriji
2. Dziviriro yekupisa kweplate inodzivirira kutonhora
3. Chengetedza tembiricha yekaunda yezvekudya zvinopisa mucanteen
4. Kudzivirira kunyorova kwebhokisi rekudzora remagetsi kana remagetsi
5. Kudziyisa kwecompressor yakavharwa
6. Girazi rekugezera rinodzivirira kutonhora
7. Kabhineti yekuratidzira mufiriji kudzivirira kunyorova
8. Midziyo yepamba, yezvekurapa...
9. Kudyara mbeu, kutumbuka kana kurima kwakakodzera
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













