Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Chinogadziriswa CheFinned Tubular |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro chechinhu chinodziya chine mafin echubhu chatinogarogadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvine mafin paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chinodziya chine tubular chakagayiwa chinoshandisa michina inomonereka, uye nzvimbo iri pakati pechinopenya nepaipi inopenya yakakura uye yakasimba, kuitira kuti kupfuudzwa kwekupisa kushande zvakanaka uye kwakasimba. Kudzivirira kwemhepo kushoma, utsi kana mvura inopisa inoyerera nepaipi yesimbi, uye kupisa kunopfuudzwa kumhepo kunopfuura nepaipi nepaipi inomonereka zvakasimba paipi yesimbi kuti mhepo itonhore.
Sarudza Chimiro
Zvishandiso zveChigadzirwa
Chinhu chinodziisa hita cheFinned tube chinonyanya kushandiswa pakudziisa mweya musystem yekuomesa uye ndicho chinhu chikuru chiri mumudziyo wemhepo inopisa. Chinhu chinoshandiswa mu radiator chinogona kuva chiutsi kana mvura inopisa, kana mafuta ekufambisa kupisa. Kumanikidzwa kwekushanda kwechiutsi kazhinji hakupfuuri 0.8Mpa, tembiricha yemhepo inopisa iri pasi pe170°C.
1. Zvinhu zvinodziya zvine mafine eTubular zvinoshandiswa pakupisa mhepo, zvakaita sezvidziyo zvemhepo, chidziyo chemhepo, ovheni, dehydrator, nezvimwewo.
2. Zvinhu zvinorema zvesimbi isina ngura zvinodzivirira mhepo kubva kumhepo inoparadza.
3. Gadzira saizi, sheath material, watt, voltage, zvichienderana nemashandisirwo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














