| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa Chakagadzirwa Nefinned |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Zvinhu zvechubhu | Simbi isina ngura 304 |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Chakacheneswa |
| Chimiro | Yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Saizi yependi | 3MM,5MM |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Pasuru | katoni, bhokisi rehuni |
| Chimiro cheCustom Finned Heating Element chinogona kugadzirwa chakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW kana chero mamwe maumbirwo akakosha. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm, uye 10.7mm. Saizi, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Musoro wechubhu inopinza zvinhu zvinopisa unogona kukweshwa muflange kana kuvharwa nerabha resilicone. Musoro wechubhu unovharwa nerabha resilicone une basa rakanaka rekudzivirira mvura uye ndiro rawakashandisa pakunyungudutsa mvura inotonhorera. | |
Kuti zvinhu zvinyudzwe zvakananga mumvura zvinosanganisira mvura, mafuta, zvinonyungudutsa uye zvinogadziriswa, zvinhu zvakanyungudutswa, mhepo, uye magasi, zvinhu zvinodziya zvesimbi isina ngura zvinogona kugadzirwa kuti zviongororwe mumhando dzakasiyana-siyana.
Chinhu chinodziisa chine finned chinouya mumhando dzakasiyana-siyana dzekugumisa, kusanganisira flange welding, rabha molded seal (inodzivirira mvura zvakanyanya), nedzimwe sarudzo. Chakagadzirwa nezvinhu zvesimbi isina ngura zvakaita seSS304, SS321, nezvimwe. Kutamiswa kwekupisa kwakawanda kunopiwa nekupisa kwakanyanya kwakagadziriswa magnesia powder insulation.
Basa guru rechubhu inodziya ine finned nderekuwedzera nzvimbo inodzima kupisa yechubhu inodziya, kureva kuti, kuwedzera nzvimbo yekubatana pakati pechubhu inodziya nemhepo, izvo zvinogona kuvandudza zvakanyanya kushanda kwekuchinjana kwekupisa kwechubhu inodziya yemagetsi ine finned uye kukurumidzisa kudzima kupisa pamusoro pechubhu inodziya. Chinhu chinodziya chine finned chinowanzo shandiswa munzvimbo dzinopisa dzakaoma, kudzima kupisa pamusoro pechubhu inodziya kunokurumidza, tembiricha yepamusoro inodzikira, nokudaro kuwedzera hupenyu hwehushandi hwechubhu inodziya. Inoshandiswa zvakanyanya mumaovheni, maovheni, madhiraivha emaduct, mahita emapipeline, mabhokisi ekutakura zvinhu nezvimwewo.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













