Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Zvinhu Zvekudziya zveStainless Air Bika Zvakagadzirwa Nemaoko |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chinodziisa ovheniinoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Bake Stainless Air Heating Element chinhu chakakosha muovheni yemagetsi inogadzira kupisa kunodiwa pakubika nekubika. Ndiyo inoita kuti tembiricha iri muovheni ikwire kusvika padanho raunoda, zvichikubvumidza kugadzirira ndiro dzakasiyana-siyana.
Zvinhu zvinopisa ovheni yemagetsi zvinowanzogadzirwa nezvinhu zvinogona kutsungirira tembiricha yakakwira uye magetsi. Zvinowanzogadzirwa nesimbi dzakadai se nickel-chromium alloys (senge nichrome) dzine simba remagetsi rakawanda. Kana magetsi achifamba nepakati pezvinhu izvi, anopisa nekuda kwesimba rawo, uye kupisa uku kunozoendeswa mukati meovheni, kubika kana kubika chikafu.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kubika neKubika Mudzimba
2. Makicheni Ekutengeserana
3. Kugadzira uye Kugadzira Chikafu
4. Indasitiri yeMachira
5. Kurapa Kupisa
6. Indasitiri yezvekurapa nemishonga
7. Kugadzira Zvigadzirwa Zvemagetsi
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














