Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chigadziko cheCrankcase |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm, 20mm, 25mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwebhandi | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Bhandi rehita reCrankcase |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyohita yecrankcaseupamhi hunogona kugadzirwa 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, nezvimwewo. Chidziyo che crankcase chinogona kushandiswa ku defrosting compressor ye air-conditioner kana cooler fan cylinder.bhandi rehita recrankcasekureba kunogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu checrankcase chine waya inodzivisa kupisa yakagadzirwa zvakanaka nenickel-chromium alloy, iyo inokurumidza kupisa uye ine tembiricha yakaenzana. Chipfukidziro ichi chakagadzirwa nesilicone rabha neKevlar fiber jira, furo rinounzwa kunze kwenyika, nezvimwewo, izvo zvinodzivirira tembiricha yepamusoro neyakaderera, zvinodzivirira ngura, zvinodzivirira kupisa zvakanyanya, uye zvinodzivirira kukwegura. Chine zvikamu zvitatu, zvinosanganisira mukati memukati, chipfukidziro chepakati, uye chinodzivirira chekunze. Chinodzivirira kupisa zvakanaka uye chinodzivirira kupisa chakavimbika, chinochinjika, uye chinogona kusangana nechinhu chinodziya, chinoshanda zvakanyanya pakupisa, uye chiri nyore kushandisa, chinogona kuputirwa zvakananga pamusoro pechikamu chinodziya.
Basa reChigadzirwa
Bhandi reCompressor crankcase heater rinoitirwa kudzivirira compressor kuti isaburitse kumanikidzwa kwemvura panguva yekutanga nekushanda. Mukushanda kwemwaka kweair conditioner, kana mushure mekunge air conditioner yangoiswa, usati watanga (kana kutanga kushanda), zvinodikanwa kuti unit itange yapisa (kazhinji maawa anopfuura matanhatu). Mushure memagetsi epamberi, simba recompressor heating belt, refrigerant yemvura iri mucompressor inogona kupiswa nemhepo pachine nguva kuti ive nechokwadi chekuti compressor icharamba ichishanda. (Mazano, kana air conditioner isingashandiswe kwenguva yakareba, zvinodikanwa kudzima mayuniti emukati nekunze, nekuti crankcase heater ichakonzera kurasikirwa kwesimba.)
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













