Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chigadziko cheCrankcase cheHVAC/R Compressors |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm, 20mm, 25mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwebhandi | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Bhandi rehita reCrankcase |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chitofu cheCrankcase cheHVAC/R Compressors chine upamhi hwe14mm, 20mm, 25mm, 30mm, nezvimwewo.bhandi rekudziyisa resiliconeinogona kushandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhodza kana kunyungudutsa feni inotonhorera.bhandi rehita recrankcasekureba kunogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Crankcase Heater iheater inodzivisa magetsi yakasungirirwa kana kusungirirwa pasi pecrankcase. Crankcase heater inoshanda kuchengetedza mafuta ari mucompressor akakwirira kupfuura chikamu chinotonhora zvikuru chesystem. Aya ma silicone crankcase heater anowanzo shandiswa pamacompressor anoshanda munzvimbo dzine tembiricha yakaderera pane tembiricha dzinoshanda dzesystem. Yakanakira zvese zvekugara uye zvekutengeserana uye inogona kuwedzerwa kune dziripo system dzisina maheater akaiswa mukati.
Matanho ekuodha:
1. Yera denderedzwa kana dhayamita ye crankcase yako kana compressor
2. Sarudza voltage uye wattage
3. Sarudza hita ye crankcase zvichienderana nezvinodiwa
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Magadzirirwo ebhendi anochinjika uye ari nyore kuisa
2. Kupisa nekukurumidza
3. Haipindi hunyoro uye inodzivirira ngura
4. Yakagadzirirwa kuchengetedzeka
5. Kutsiva neOEM
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














