Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheCrankcase cheAir Conditioner |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm, 20mm, 25mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwebhandi | Yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Bhandi rehita reCrankcase |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| IyoChitofu checrankcase cheChinaupamhi hunogona kugadzirwa 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, nezvimwewo.bhandi rekudziyisa resiliconeinogona kushandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhodza kana kunyungudutsa feni inotonhorera.bhandi rehita recrankcasekureba kunogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Mucompressor, crankcase chinhu chakakosha, ine crankshaft neconnecting rod nezvimwe zvinhu zvinofamba. Kuti zvive nechokwadi chekuti zvikamu izvi zvinoshanda zvakanaka, mafuta ekuzora anodiwa pakuzora nekutonhodza. Zvisinei, pakupisa kwakaderera, viscosity yemafuta inowedzera uye kuyerera kwayo kunova kwakashata, izvo zvinogona kukonzera kusakwana kwekuzora uye kutadza kwecompressor. Kugadzirisa dambudziko iri, macompressor anowanzo shongedzwa nemabhandi ekudziyisa ecrankcase.
Basa remuchina wekupisa mhepo inotonhodza nderekuwedzera tembiricha yemafuta ekuzora nekudziisa crankcase, nokudaro zvichivandudza kuyerera kwayo. Kana tembiricha yemhepo yakaderera, bhandi rekudziyisa rinozovhurika roga rodziisa crankcase nemafuta ekuzora kusvika tembiricha yemafuta ekuzora yasvika padanho rakakodzera.
Zvimiro zveChigadzirwa
Bhandi re crankcase heater rakakosha kuti compressor ishande zvakanaka. Munzvimbo ine tembiricha yakaderera, kana pasina kuwedzera kupisa kwebhandi re heating, compressor inogona kuva nematambudziko akadai sekutanga kushanda uye kusagadzikana kwekushanda nekuda kwekusakwana kwekunyorovesa mafuta.
Panguva imwe chete, dhizaini nekushandiswa kwemabhande ekudziisa zvinofanirawo kufunga nezvekuchengetedzwa. Bhandi rekudziisa rinowanzo gadzirwa nezvinhu zvinodzivirira kupisa kwakanyanya uye rine zvishandiso zvinodzora kupisa kuitira kuti pasave nenjodzi dzekuchengetedza dzakadai sekupisa kwakanyanya kana moto panguva yekudziisa.
Muchidimbu, tembiricha yekuvhura kwebhandi rekupisa recompressor crankcase inowanzoiswa pa10°C, izvo zvinoreva kuti mafuta ekuzora anofamba munzvimbo ine tembiricha yakaderera anosvika padanho riri nani, kuitira kuti compressor ishande zvakanaka uye yakachengeteka.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














