Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chigadziko Chekutonhorera Chekunyungudutsa Tubhu Yekudziyisa |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chinotonhodza Chinonyungudutsa ...nyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisadhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Maheater anotonhorera anoshandisa matekinoroji akasimbiswa uye akagadziriswa achishandisa waya inotenderera inonyudzwa muMgO yakamanikidzwa uye yakachengetedzwa nesimbi. Deredzai zvinhu zvinodziya zvetubular mushure mekunamira zvinogona kuumbwa zvichienderana nezvinodiwa pakupisa uye printi yetsoka iripo. Mushure mekuderera kwepombi, materminal maviri anoshandisa rabha yekudzvanya yakagadzirwa kuti iite kuti pombi inotonhorera yemagetsi ishandiswe mumidziyo inotonhorera uye inogona kugadzirwa kuita chero chimiro zvichienderana nezvinodiwa nevashandisi.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Zvakanakira Chigadzirwa
Heater inotonhorera mukamuri ine mabhenefiti anotevera:
1. Kugona kunyungudutsa chando zvinobudirira: chinhu chinonyungudutsa chando chinogona kunyungudutsa chando chakabatana neheat exchanger nekukurumidza, zvichivandudza kushanda zvakanaka kwekunyungudutsa chando.
2. Kuvimbika kwakanaka: chubhu yekudzikisa chando ine hupenyu hurefu hwebasa uye kushanda kwakasimba, kushandiswa kwenguva refu.
3. Kushanda zvakanaka: chubhu yekudzikisa chando ine hunhu hwekushanda zvakanaka uye kuchengetedza simba, izvo zvinogona kuvandudza mwero wekushandiswa kwesimba.
4. Kuchengetedzwa kwakanyanya: hita inonyungudutsa inoshandisa zvinhu zvakachengeteka uye dhizaini yechimiro, iyo ine mwero wepamusoro wekuchengetedza.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















