Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Kuchengetera Zvinhu Zvinotonhora Kunyungudutsa Tube Yekudziyisa |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochubhu yekudziyisa imba inotonhorainoshandiswa pakunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisa yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Cold Storage Defrost Heating Tube chinhu chemagetsi chakagadzirwa uye chakagadzirwa kuti chidziye uye chinyungudike chemagetsi chemidziyo yakasiyana-siyana inotonhorera, firiji, display, island cabinet nezvimwe zvinoshandiswa kuomesa. Zvichibva pakushandisa tubular heater, MgO inoshandiswa sefiller uye simbi isingatsvedzeri seganda. Materminal ekubatanidza anovharwa nerabha yekudzvanya mushure mekuoma, izvo zvinoita kuti chubhu yekuomesa ishande zvakanaka mumidziyo inoomesa.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Zvakanakira Chigadzirwa
1. Kushanda nesimba pakushandura magetsi, zvichichengetedza simba rinosvika 30% kana tichienzanisa nezvinhu zvinodziya zvakajairika
2. Tembiricha yepamusoro yekushanda uye sarudzo dzakasiyana-siyana. Pakati pazvo, mhando yekurongedza yeceramic cap ine simba rekudzivirira tembiricha yepamusoro ye800 ℃
3. Kukwira nekukurumidza kwekushisa, kusagadzikana kudiki kwekupisa, kuramba kupisa kwakanyanya, kuramba ngura, kugadzikana kwakanaka kwehunhu hwe thermochemical, hupenyu hurefu hwebasa uye simba rakawanda rekudzivirira kupisa
4. Ihita isina kusvibiswa uye yakachena, inosangana nezvinodiwa zvekugadzirwa kwemazuva ano ine mutinhimira wepamusoro uye wemhando yepamusoro, uye yakakodzera mhando dzese dzemidziyo yefriji
5. Kuiswa kuri nyore, kwakachipa uye kwakachengeteka
6. Kazhinji chubhu inotorwa nenzira yekurapa hunyoro muchoto, ruvara rwayo rwakaita beige, inogona kunamirwa pakupisa kwakanyanya, ruvara rwepamusoro rwechubhu yemagetsi inodziya rwakasviba kana girini yakasviba.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














