| Zita reChigadzirwa | Hutachiona hweCold Room U Type U Defrosting Tubular Heater |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwechubhu | Yakagadzirirwa |
| Voltage | 12V-230V |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700mm, kana kuti yakagadziriswa |
| Nzira yechisimbiso | chisimbiso nemusoro werabha kana chubhu inotsvedza |
| Kubvumidzwa | CE/CQC |
| Heta yeU Type Defrosting Tubular inonyanya kushandiswa pachinhu chinotonhorera, ine unit shaped U unilateral length L inogadziriswa zvichienderana nehurefu hwe evaporator blade, uye defrost heating tube dhayamita i8.0mm, simba rinosvika 300-400W pamita. Nzira yekuvharira chubhu yekupisa newaya ye lead nerabha heater kana inogonya, inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa, iyo default sealing mode inoumbwa nerubha head. | |
Chitofu chinonyungudutsa chakagadzirwa nesimbi isingatsvi 304 sechinodzivirira, waya yekupisa yemhando yepamusoro semuviri wekupisa, uye chakazadzwa neupfu hwemagnesium oxide hwakagadziriswa. Zvinoenderana nezvinodiwa nevatengi kuti chigadzirwa chiite kureba kwakakodzera uye chimiro chakakodzera. Chinonyanya kushandiswa pakunyungudutsa michina yekutonhodza, senge mafiriji, mafiriji, mafiriji, nzvimbo inotonhorera nezvimwewo.
Chubhu yekupisa ine chimiro cheU ine hunhu hwekukurumidza kupindura kwekupisa, kunyatsodzora tembiricha yepamusoro uye kushanda zvakanaka kwekupisa. Chinhu chekupisa chinonyungudutsa chando chinosanganisira kuwana mhedzisiro iri nani yekunyungudutsa. Ne: kuramba ngura, kusaita ngura nyore, kuramba kupisa zvakanaka, kuchengetedzeka, kuumbwa kunochinjika nezvimwe zvakanakira.
Chinhu chinodziisa che defrost tubular chinoshandiswa zvakanyanya mumafiriji, mafiriji, mafiriji, ma evaporators nemimwe michina yekufiriji, uye ndicho chinhu chinoshandiswa muchina uyu kuti uwane mhedzisiro iri nani yekutonhodza.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














