| Zita reChigadzirwa | Waya Yekudziyisa Yekamuri Rinotonhora |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Dhita yewaya ye efrost |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| nzvimbo yekuchengetera yekare, firiji, kabhineti yekuratidzira mufiriji inonyungudutsa uye inobvisa mhute. Iyo dhita yewaya ye efrostzvinhu zvinogona kusarudzwa silicone rabha kana PVC, marongero anogona kugadziriswa sezvinodiwa.waya yekudziyisa yesilicone rabha, inogona kuwedzerwa simbi isina ngura, aruminiyamu kana fiberglass braid. Izvi zvinodzivirira zvinobudirira insulation layer pamusoro pewaya inodziya panguva yekuisa kubva mukukuvadzwa zvichikonzera short circuit. | |
Nheyo yekushanda kwenzvimbo inotonhorerawaya yemuchina wekupisa wefuremu yemusuwozviri nyore chaizvo, kureva kuti, kupisa kunogadzirwa nenyungudutsa waya yekudziyisaInopisa mhepo yakatenderedza furemu remusuwo kuti iwane simba rekudzora tembiricha. Kazhinji, waya yekupisa inogadzira huwandu hwakati hwekupisa kuburikidza nemagetsi, ichikwidza tembiricha yakatenderedza furemu remusuwo kusvika patembiricha yakati, kuitira kuti chinangwa chekudzora tembiricha chibudirire.
Kudzivirira furemu remusuwo wekuchengetedza zvinhu zvinotonhora kuti rirege kuomeswa nechando uye kutonhorera nekukurumidza zvichikonzera kusavhara zvakanaka,waya yekudziisa mufirijiinowanzo gadzirwa yakakomberedza furemu yemusuwo wenzvimbo inotonhorera.hita yemusuwo wefuremu yewayainonyanya kutamba mabasa maviri anotevera:
1. Dzivisa kutonhora
Munzvimbo inotonhora, hunyoro huri mumhepo hunogona kuomeswa nyore nyore kuita mabhora emvura, zvichiita kuti chando chiite sechando, izvo zvinoita kuti furemu remusuwo wekuchengetera zvinhu zvinotonhora riome, zvichikonzera kusashanda zvakanaka kwekuvhara. Panguva ino,nyungudutsa waya yekudziyisainogona kupisa mhepo yakatenderedza furemu remusuwo, zvichiita kuti chando chinyunguduke, nokudaro ichidzivirira chando.
2. Dzora tembiricha
Nzvimbo yekuchengetera zvinhu zvinotonhorawaya yekudziyisa furemu yemusuwoinogona kupisa mhepo yakatenderedza furemu remusuwo, nokudaro ichiwedzera tembiricha yemhepo, ichidzora tembiricha yakatenderedza furemu remusuwo, ichidzivirira kutonhora kwakanyanya, izvo zvinobatsira kuti tembiricha yemukati menzvimbo inotonhorera igare yakasimba.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














