Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Muchina weKubvisa Mvura Mukamuri Rinotonhora |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Heta yeCold Room Evaporator Defrost inoshandiswa kunyungudutsa mhepo inotonhorera, ine chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisa yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Maheater eCold Room Evaporator Defrost akagadzirwa zvakanyanya kugadzirisa nyaya yekushanda zvisina kunaka kwefiriji kunokonzerwa nekuoma kwekunyungudutsa mumafiriji akasiyana-siyana nemakabati emafiriji. Aya maheater edefrost akakosha pakuchengetedza kushanda zvakanaka uye kushanda zvakanaka kwemasystem efiriji nekudzivirira chando chakawanda pamacoil ekutonhodza nezvimwe zvikamu. Akagadzirwa nemachubhu esimbi isina ngura, maheater edefrost anogona kugadziriswa uye kukochekwa kuita maumbirwo akasiyana-siyana kuti akwane mashandisirwo chaiwo, zvichiita kuti kuiswa kuve nyore uye kushanda zvakanaka.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Kushandiswa Kwechigadzirwa
1. Mafiriji neMakabati eFiriji: Anoshandiswa kudzivirira chando mumhando dzakasiyana dzemafiriji nemakabati efiriji.
2. Mafeni neMakondenser Ekutonhodza: Akaiswa mukati memapepa emafeni nemabhakondenser ekutonhodza kuti ave nechokwadi chekuti anonyungudika zvakanaka.
3. Matireyi Ekuunganidza Mvura: Anoshandiswa pakunyungudutsa mvura nemagetsi pasi petireyi dzekuunganidza mvura, kudzivirira mvura kuti isaome.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














