Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Tubhu Yekudziyisa Yakanyungudutswa mukamuri rinotonhora |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, nezvimwewo |
| Chimiro | Yakatwasuka, U chimiro, W chimiro, kana yakagadzirirwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa cheFinned |
| Chiteshi chemagetsi | Musoro werabha, flange |
| Kureba | Yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE, CQC |
| Chimiro cheElectric Finned Heating Tube chatinowanzo gadzira nechimiro chakatwasuka, cheU, cheW, tinogonawo kugadzirisa mamwe maumbirwo akakosha sezvinodiwa. Vatengi vazhinji vanosarudza musoro wechubhu neflange, kana wakashandisa zvinhu zvinodziya zvakapfava paunit cooler kana zvimwe zvishandiso zvinonyungudutsa mvura, pamwe unogona kusarudza chisimbiso chemusoro nesilicone rabha, nzira iyi yechisimbiso ine mvura yakanakisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chubhu yemagetsi inodziya ine mafine inoumbwa nefuremu yeplate ine maburi uye pombi inopenya, uye ndeimwe yemichina inoshandiswa zvakanyanya pakupisa mhepo yemumaindasitiri. Inowanzo shandiswa kana mvura iri kumucheto mumwe iri papressure yakakwira kana kuti coefficient yekupisa yakakura kupfuura imwe mugumo.
Sarudza Chimiro
Zvimiro zveChigadzirwa
Chinhu chikuru chinodziisa mafin. Nei mafin achifanira kuiswa pamusoro? Chikonzero chakakosha ndechekuwedzera nzvimbo inodziisa kupisa. Uyezve, Pakusarudza hita, mhedzisiro yekuchinjana kupisa chinhu chakakosha pakusarudza. Panguva ino, mhedzisiro yekudziisa kupisa kwemafin inoita kuti ive nebhenefiti huru.
Zvisinei, zvichienderana nekuyedza, mafin akawanda haasi nani. Kana nzvimbo yekupisa yefin yeheater ikawedzera kaviri, coefficient yekupisa haigone kupetwa kaviri, asi kuderedzwa kunodiwa, uye kana fin yakakwira, kuderedzwa kwacho kwakakura kana kutoderera pane 0.5, zvinoreva kuti mushure mekunge mafin asvika pakureba kwakati, nzvimbo yakawedzerwa haina simba rakawanda pakufambisa kupisa, uye kushanda zvakanaka kwekuwedzera mafin kunodererawo.
Zvishandiso zveChigadzirwa
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














