Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | China Silicon Rubber Heater Mat |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Ukobvu | 1.5mm |
| Voltage | 12V-230V |
| Simba | yakagadzirirwa |
| Chimiro | Rakatenderera, sikweya, rectangle, nezvimwewo. |
| 3M namira | inogona kuwedzerwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Silicone Rubber Heating Pad |
| Termianl | Yakagadzirirwa |
| Pasuru | katoni |
| Kubvumidzwa | CE |
| Silicone Rubber Heater ine silicone rabber heating pad, crankcase heater, drain pipe heater, silicone heating belt, home brew heater, silicone heating wire. Tsanangudzo yesilicone rabber heating pad inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Matinji eSilicone rabha ekupisa akakodzera kushandiswa mufiriji yekuomesa nekuda kwekuchinjika kwawo, kugona kwawo kupisa kwakafanana, uye kugara kwenguva refu. Matinji eSilicone rabha ekupisa anogona kugadzirwa mumhando dzakasiyana-siyana, saizi, uye huremu hwewatt kuti aenderane nezvinodiwa zvefiriji yekuomesa. Matinji eSilicone rabha ekupisa anogona kugadziriswa zvichienderana nechikumbiro chako, senge saizi, voltage, uye simba, nezvimwewo. Nekusarudza nekushandisa matinji eSilicone rabha ekupisa akakodzera, unogona kuwedzera kushanda zvakanaka uye kuvimbika kwefiriji yako yekuomesa, uchivimbisa kuti mhedzisiro yekuomesa inogara iripo uye yemhando yepamusoro.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kudziyisa Kwakafanana:Meti yesimbi yesilicon rabha inopa kupisa kwakaenzana pamusoro payo, izvo zvakakosha kuti tembiricha irambe yakagadzikana mufiriji.
2. Kuchinjika:Mati aya esilicon rabha eheater anogona kuumbwa zviri nyore kana kuputirwa pamativi akaomarara, zvichiita kuti pave nekubatana kwakanaka kwekupisa uye kutamiswa kwekupisa kunoshanda.
3. Kugara kwenguva refu:Matinji erabha esilicon akasimba uye anogona kutsungirira mamiriro ekunze akaomarara, kusanganisira tembiricha yakaderera inosangana nekuomeswa nechando.
4. Nguva Yekupindura Nekukurumidza:Matinji erabha esilicon anopisa nekukurumidza, zvichiita kuti pave nekugona kudzora maitikiro ekuomesa.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









