Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | China PVC Insulation Heating Wire |
| Zvinhu zvekudzivirira | PVC |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kureba kwewaya yekudzivirira kupisa yeChina PVC, voltage, uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Waya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Waya yekudziya inopfekwa nePVC inonyanya kugadzirwa newaya yekudziya yemagetsi ine alloy uye jira rekudzivirira kupisa rinopfekwa nePVC. Kana ichishandiswa, ine hunhu hwekudziya nekukurumidza, tembiricha yakafanana, kushanda zvakanaka kwekupisa uye kusimba kwakanaka. PVC defrost wire heater Waya yekudziya inoputirwa pawaya yegirazi fiber, kana kuti waya ye single resistance alloy inomonereka sewaya yepakati, uye chikamu chekunze chinofukidzwa nePVC insulating layer.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kushanda nesimba pakuchinja kupisa kwemagetsi. Waya yekudziya inodzivirirwa nePCV inoshanda nesimba pakushandura kupisa kwemagetsi uye inogona kuchengetedza simba zvinobudirira. Ine zvakanakira zvekupisa nekukurumidza, kupisa kwakafanana, kupisa kwakachengeteka, kuchengetedza simba, kugara kwenguva refu kwebhatiri nezvimwewo.
2. Kufambisa magetsi zvakanaka. Waya yekudziya yePVC inodziisa ine kutenderera kwakanaka kwemagetsi, inoshanda zvakanaka kuchengetedza simba uye haina kukanganiswa kwemagetsi.
3. Kushanda zvakanaka kwekudzivirira mvura uye kupisa. Kunyangwe jira rekutanga rePVC riri donje rakagadzirwa nedonje retsono kana donje rekugadzira, jira rechipiri ijira rekudziyisa rakagadzirwa newaya yekudziyisa yakaputirwa nesilicone, uye jira rechitatu ijira rekubatanidza rakagadzirwa nemachira asina kurukwa. Kugadzirwa kwakadaro hakungogone chete kuvandudza kudziyisa kupisa uye kupfava kwejira rekudziyisa, asiwo kune kushanda kwakanaka kwekudzivirira mvura uye kupisa.
4. Kugara kwenguva refu. Chidziviriro chekunze chekudzivirira kupisa chakagadzirwa nePVC, waya yegirazi, waya yemhangura yakachekwa, uye hupenyu hwekushanda hunogona kuvimbiswa kwemakore anopfuura mashanu. Mumamiriro akafanana, hupenyu hwekushanda kwewaya yekudziyisa yePVC hwakareba kupfuura hwewaya yesimbi.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













