Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chinhu Chekudziisa muOvheni yeChina |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chinodziisa ovheniinoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chinodziisa ovheni yegrill chakagadzirwa nechubhu yesimbi segoko. Waya dzemagetsi dzinodziya dzespiral (nickel-chromium, iron-chromium alloy) dzakapararira zvakaenzana pakati pechubhu. Maburi anozadzwa uye anonamirwa nejecha remagnesia rine insulation yakanaka uye thermal conductivity. Migumo yese yemuromo yakagadzirwa nesilica gel kana Ceramic seal. Chinhu chinodziya ovheni cheOven Grill chinowanzo shandiswa mumaovheni epamba, chakagadzirwa nezvinhu zvinodzivirira kupisa kwakanyanya, zvichiita kuti chiome. Kuti chikwane zviri nani muovheni, chimiro nehukuru hwechubhu inodziya ovheni yegrill zvinogona kugadziriswa, uye voltage nesimba zvinogonawo kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Kudzvinyirirwa, kuramba ngura, kuramba kupisa kwakanyanya
2. Shandisa tekinoroji yakasimba yekuwedera simbi isina ngura, zvinhu zvakanaka uye hupenyu hurefu hwebasa.
3. Mhando yepakati ine huwandu hwakawanda, chimiro chidiki uye kugadzikana kwakanaka.
Zvinhu zvekuongorora zvefekitori:
1. Zviyero zvese.
2. Kuyedzwa kwekukanganiswa kwe insulation (2000V 1amp).
3. Kudzivirira kupisa kwemhepo 1000V, 11GΩ (zvinodiwa zvekudzivirira kupisa kwemhepo zvakanyanya kudzivirira kuputika kwechubhu panguva yekushanda kwekupisa kwakanyanya)
4. Kukosha kwekudzivirira +5% - -10%
5. Tambo
6. Zvimwe zvinodiwa zvehunyanzvi
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















