| Zita reChigadzirwa | China Microwave Oven Heating Element Vagadziri |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziisa Ovheni |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Chimiro | yakagadzirirwa |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Iyochinhu chinodziisa ovheniinoshandiswa pa microwave, chitofu, grill yemagetsi. Chimiro chehita yeovheni chinogona kugadziriswa zvichienderana nemifananidzo yemutengi kana mienzaniso. Dhayamita yechubhu inogona kusarudzwa 6.5mm, 8.0mm kana 10.7mm. JINGWEI HEATER ifekitari yehunyanzvi yekupisa machubhu, ine voltage nesimba rechinhu chinodziisa ovheniinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Uye chubhu yechinhu chinodziya cheovheni inogona kunamirwa, ruvara rwechubhu ruchava girini yakasviba mushure mekunamirwa. Tine mhando dzakawanda dzemamodheru emagetsi, kana uchida kuwedzera terminal, unofanira kutitumira nhamba yemuenzaniso kutanga. | |
Chubhu yekudziyisa muchotoimhando yechinhu chemagetsi chinodziisa, chinoshandiswa zvakanyanya mumhando dzese dzemidziyo yekudziisa, kusanganisira ovheni, dryer, heater nezvimwewo.zvinhu zvinodziisa muovheni ye microwaveYakagadzirwa nesimbi isingatsvi, waya yesimbi inotenderera (yakadai senickel-chromium, iron-chromium alloy) inoparadzirwa pamwe chete nepakati pechubhu. Nzvimbo isina chinhu yakazadzwa necrystalline magnesium oxide powder ine insulation yakanaka uye thermal conductivity. Izvichinhu chemagetsi chekupisa chechubhuine hunhu hwechimiro chiri nyore, simba repamusoro remakanika, kushanda zvakanaka kwekupisa, yakachengeteka uye yakavimbika, kuiswa kuri nyore, hupenyu hwebasa refu, nezvimwewo.chubhu yekudziyisa yemagetsiYakakodzera marudzi ese etangi re saltpeter, tangi, tangi remafuta, tangi reacid nealkali rinodziisa uye fusible metal melting furnace, air heating furnace, oven yekuomesa, hot press die nezvimwe zvishandiso.
1. Nheyo yekusarudza pombi: kuramba kupisa, kuramba ngura.
2. Sarudzo yewaya yekudzivirira: Cr20Ni80
3. Kusarudzwa kweupfu hwemagnesium oxide: upfu hwemaindasitiri hwemagnesium oxide
4. Sarudzo yezvinhu zvekuvhara: silicone oiri +704 sealant
5. Pakati pezvinhu zvinokanganisa kunaka kwechubhu yekupisa yesimbi isina ngura ye380V, kunaka kwezvinhu zvakakosha zvikuru.
6. Kusarudzwa kwakanaka kwezvinhu zvakagadzirwa zvemapombi emagetsi ekupisa ndiyo pfungwa yekuona kuti zvinhu zviri nanimapaipi emagetsi ekupisa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














