| Zita reChigadzirwa | Zvinhu zveChina zvinogadzira mhepo yakapetwa kaviri (Air Finned Tubular Heater Elements) |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Zvinhu zvechubhu | Simbi isina ngura 304 |
| Saizi yependi | 3.0mm, kana yakagadziriswa |
| Zvishongo zvembambo | simbi isina ngura 304 |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, kana chero chimiro chakakosha |
| Nzira yechisimbiso | chisimbiso nemusoro werabha kana neflange |
| Saizi | yakagadzirirwa |
| Voltage | 110V-380V |
| Shandisa | Chinhu Chinodziya |
| Simba | yakagadzirirwa |
| Rudzi rwechiteshi | yakagadzirirwa |
| JINGWEI heater ifekitari, inonyanya kugadzira chubhu yekudziyisa inonyungudutsa chando, chubhu yekudziyisa yeovheni, hita yakacheneswa nezvimwe zvinhu zvinodziyisa. Pamusoro pezvo, tinogadzirawo hita yealuminium foil, hita yechubhu yealuminium, ndiro yekudziyisa yealuminium uye silicone rabha yekudziyisa (heating pad, crankcase heater, drain line heater uye waya yekudziyisa), nezvimwewo. Nekuti isu tinogadzira, saka tinogona kugadzirisa zvinhu zvinodziyisa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi, unongotitumira saizi nedhirowa kana sampuro chaiyo, tinogona kutaurwa uye sampuro yemahara inowanikwa. | |
Chubhu yemagetsi inomonereka ine machira isimbi ine upamhi hwakafanana hwekumonereka hwe6 ne7mm pachubhu yesimbi isina ngura ine michina yakakosha. Ukobvu hwechubhu yemagetsi inomonereka yakadaro ine machira ipaipi dhayamita + simbi *2. Kana ichienzaniswa nechinhu chakajairika, nzvimbo yekurasa kupisa inowedzera kaviri kusvika katatu, kureva kuti, simba repamusoro rinobvumirwa nechinhu chefin rinopetwa katatu kusvika kana kane pane chinhu chakajairika. Nekuda kwekupfupika kwehurefu hwechikamu, kurasikirwa kwekupisa kwayo kunodzikira, uye ine mabhenefiti ekupisa nekukurumidza, kupisa kwakafanana, kushanda zvakanaka kwekurasa kupisa, kushanda zvakanaka kwekupisa, hupenyu hurefu hwebasa, saizi diki yemudziyo wekudziya uye mutengo wakaderera pasi pesimba rimwe chete.
Mukana uri pakati pemapini echubhu yemagetsi inotenderedza kupisa i3-5mm,
Chubhu yekupisa yemhepo ine mutengo wakaderera uye inodhura zvakanyanya, uye vatengi vazhinji vanosarudza rudzi urwu. Chitofu chemhepo chine mafin chemagetsi chakavakirwa pachubhu yekupisa yemagetsi inobvira nesimbi kana simbi isina ngura, chinangwa chekuita izvi ndechekuwedzera nzvimbo inodzima kupisa yechubhu yekupisa yemagetsi inobvira nesimbi kuitira kuti kukurumidze kukurumidza kupisa kwechubhu yekupisa yemagetsi inobvira nesimbi, uye wobva waona kuti chubhu yekupisa yemagetsi inobvira nesimbi inorarama kwenguva refu. Iri ndiro mukana wechubhu yekupisa yemagetsi inobvira nesimbi ine mafin.
Inoshandiswa zvakanyanya mumaindasitiri, mumaworkshop, pakuberekesa, pakudyara miriwo (maruva), pakuomesa chikafu nezvimwewo. Mvura, utsi, mafuta ekupisa, nezvimwewo, zvinogona kushandiswa senzvimbo yekupisa.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.














