Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhendi rekudziyisa reChina rinochinjika reSilicone Rabha |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Ukobvu | 1.5mm |
| Voltage | 12V-230V |
| Simba | yakagadzirirwa |
| Chimiro | Rakatenderera, sikweya, rectangle, nezvimwewo. |
| 3M namira | inogona kuwedzerwa |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kwakavharwa nenyama | 750MOhm |
| Shandisa | Silicone Rubber Heating Pad |
| Termianl | Yakagadzirirwa |
| Pasuru | katoni |
| Kubvumidzwa | CE |
| Silicone Rubber Heater ine silicone rabber heating pad, crankcase heater, drain pipe heater, silicone heating belt, home brew heater, silicone heating wire. Tsanangudzo yesilicone rabber heating pad inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Silicone Heating Pad yeGas Cylinder Heating Yakachengeteka mudziyo wekupisa wakagadzirirwa kudziisa masirinda egasi zvakachengeteka uye zvinobudirira. Aya ma silicone raber heating pads anowanzo gadzirwa ne silicone raber yemhando yepamusoro uye inochinjika uye ane zvinhu zvinoita kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakachengeteka. Tinogona kugadzirisa silicone heating pad zvichienderana nezvamunokumbira.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Zvinhu
Rabha reSilicone:Chidziyo chinodziya chakagadzirwa nerabha resilicone remhando yepamusoro, iro rakasimba, rinochinjika, uye rinokwanisa kutsungirira kupisa kwakanyanya.
Kusimbiswa kweFiberglass:Inowanzo simbiswa nefiberglass kuti igare kwenguva refu uye iwedzere kupararira kwekupisa.
2. Mashandiro
Kugoverwa Kupisa Kwakafanana:Pedhi iyi inopa kupisa kwakaenzana pamusoro payo, zvichiita kuti silinda yegesi irambe ichidziya nguva dzose.
Kudzora Kupisa:Yakashongedzerwa nemathermostat akavakirwa mukati kana kuti zvinhu zvinodzora tembiricha zvekunze kuti zvirambe zviri tembiricha yakachengeteka uye chaiyo.
3. Kuchengetedzwa
Dziviriro yekupisa zvakanyanya:Inosanganisira zvinhu zvekuchengetedza zvakaita sekudzivirira kupisa zvakanyanya kudzivirira pad kuti isapfuure miganhu yekupisa yakachengeteka.
Kudzivirira:Chinhu chesilicone chinoshanda sechinodzivirira, chinoderedza njodzi yekutsva kana kukuvara kwezvakatipoteredza.
4. Kuramba Hunyoro uye Makemikari
Rabha resilicone rinodzivirira hunyoro, mafuta, uye makemikari akawanda, zvichiita kuti chitofu chikwane kushandiswa munzvimbo dzine hukasha dzemaindasitiri.
Kushandiswa Kwechigadzirwa
Kudziisa Silinda yeGasi: Yakanakira kuchengetedza masilinda egasi patembiricha yakagadzikana munzvimbo dzinotonhora, izvo zvakakosha pakushanda zvakanaka kwemagasi anogona kutadza kushanda zvakanaka kana kusashandiswa patembiricha yakaderera.
Kudzivirira Kuoma Kwegasi: Kunobatsira kudzivirira kuoma kana kutonhora kwemasilinda egasi, izvo zvinogona kukanganisa mashandiro awo.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








