Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKupisa Rekuvirisa Rekumba |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Simba | 20-25W |
| Voltage | 110-230V |
| Zvinhu | rabha resilicone |
| Upamhi hwebhandi | 14mm uye 20mm |
| Kureba kwebhandi | 900mm |
| Mhepo inodzivirira simba | 2,000V/miniti |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | hita yekubikira kumba |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1900mm |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Kubvumidzwa | CE |
| Chivharo | USA, Euro, UK, Australia, nezvimwewo. |
| Iyobhandi rekudziyisa rekubikira kumbaUpamhi hwayo hune 14mm uye 20mm, kureba kwebhandi i900mm, kureba kwetambo yemagetsi i1900mm. Puragi inogona kusarudzwa USA, UK, Euro, Australia, nezvimwewo. Iyobhandi remuchina wekupisa doro repambainogona kuwedzerwa dimmer kana temperator thermostat, mumwe munhu anowedzerwawo temperature strip paanenge achishandisa. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chitofu chebhandi rekubikisa chinogona kushandiswa kudziisa doro rako repamba kusvika patembiricha yakakodzera kana tembiricha yemumba yanyanya kutonhora.Ingoputira bhandi rekubikira doro pabhaketi rako rekubikira doro kana demijohn woriisa mukati.Bhandi iri rekubikisa rinogona kushandiswa pamidziyo yekuvirisa yakakura zvakasiyana-siyana.
Izvi zvakanaka kwazvo mumwedzi yechando apo kunogona kutonhora mumba.
Bhandi rekubikira rinopisa patembiricha yakafanana uye rinoshandisa mawati angangoita 25. Shandisa pamwe chete nethermometer.
Kana kuchitonhora zvakanyanya, isa bhandi rekubikira pedyo nepasi pemuchina wekuvirisa (anenge 5-10 cm kubva pasi). Kana waini yako yekuvirisa kana doro richingoda kuwedzera kupisa, isa 5-10 cm pasi pemvura yekuvirisa. Ungangoda kuyedza nzvimbo yemabhandi pamudziyo wako wekuvirisa kuti usvike patembiricha yakakodzera. Nguva dzose tanga pamusoro wodzikisa bhandi zvishoma nezvishoma mukati memaawa makumi maviri nemana kusvika wasvika patembiricha yaunoda yekuvirisa.
Ingoisa bhandi rekubikira pasi pemudziyo kuti upise bikira kusvika pakupisa kwakakodzera.
Chitofu chekubika kumbaupamhi hwe14mm ne20mm, hwakakodzera midziyo yakasiyana-siyana yekubikira; Saizvozvowo, bhandi rekudziyisa rakareba 900mm uye tambo yacho yakareba 1900mm uye rakakodzera midziyo yepurasitiki ine magaroni manomwe kusvika masere kana midziyo yepurasitiki ine magaroni matanhatu.
Pakeji yemuchina wekubikisa doro wepamba inogona kuiswa mubhegi rinoonekera, bhegi remakadhi rakadhindwa kana mubhokisi. Pakeji yebhegi remakadhi rakadhindwa ine MOQ (500pcs) uye bhokisi (500pcs), pakeji yakajairwa ihita imwe chete ine bhegi rimwe rinoonekera.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














