| Zita reChigadzirwa | China Factory Electric Tubular Flange Water Immersion Heater |
| Zvinhu zvechubhu | simbi isina ngura 304, simbi isina ngura 201 |
| Dhayamita yechubhu | 10mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Simba | 4kw, 6kw, 9kw, 12kw, nezvimwewo. |
| Kureba | 200mm, 250mm, 300mm, nezvimwewo. |
| Zvikamu zvehita | hita imwe chete ine gasket imwe uye pachifukidziro chepurasitiki |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Jingwei hita ndiyo inogadzira, hita yedu yekunyudza ine tubular inogona kugadziriswa zvichienderana nezvinodiwa nemutengi, chero zvinodiwa zvakakosha zvinofanirwa kuziviswa isu tisati tabvunza. Tanyora mamwe magadzirirwo edu emuchina wekudzikisa mvura muflange, ndapota tibvunzei uye tibvunzei zvakananga! | |
Chitofu chemvura chinonyudza muFlange chinozivikanwawo sechubhu yemagetsi inodziya yeflange (inozivikanwawo seheater yemagetsi inodzikira), ikushandisa chinhu chemagetsi chinodziya cheU-shaped tubular, pombi yemagetsi inodziya yakawanda yeU-shaped yakasungirirwa pakupisa kweflange centralized, zvichienderana nezvinodiwa zvekugadzira midhiya yakasiyana-siyana, zvichienderana nezvinodiwa zvemagetsi zvakaunganidzwa pafukidziro yeflange, zvakaiswa muchinhu chinodziyiswa. Kupisa kukuru kunoburitswa nechinhu chinodziya kunoendeswa kune chinhu chinodziya kuti kuwedzere tembiricha yechinhu ichi kuti isvike zvinodiwa zvemaitiro, izvo zvinonyanya kushandiswa kudziyisa mumatangi emhinduro akavhurika neakavharwa uye masisitimu edenderedzwa/akaita sedenderedzwa.
Chitofu chekupisa cheflange chinonziwo beam heating tube, icho chinoumbwa nemachubhu matatu akaita seU akasungirirwa paflange. Nekuda kwekushanda kwayo zvakanyanya uye kuiswa kuri nyore, inowanzoshandiswa pakudziisa matangi emvura, matangi emafuta uye mabhoyila. Kunyangwe chimiro chechubhu yekupisa yemagetsi ine flange chakaoma, chiri nyore kuisa. Nhasi, ngatitarisei nzira yekuisa machubhu ekupisa emagetsi ane flange. Flange electric heating pipe yakakamurwa kuita marudzi maviri eflange flat newire flange, uye wire flange yakakamurwa kuita waya nereverse wire buckle mhando mbiri.
1. Tubhu rekudziyisa rakatsetseka
A. Cheka maburi mumudziyo wekudziisa. (Aperture inowanzova yakakura kupfuura dhayamita yekunze yepombi yekudziisa yeflange)
B, wobva wabatanidza muromo wekunze kunze kwegomba. (Upamhi hwemuromo wekunze hwakaenzana nehupamhi hwegomba rekuvhura)
C, wobva wabatanidza flange yemukati kuenda kumuromo wekunze. (Flange yemukati inoenderana neflange iri pamusoro pepombi yekupisa)
D. Pakupedzisira, flange iri papombi yekupisa yeflange neflange yaamai zvakasimbiswa nezvikushi, uye rin'i yekuvhara iri pakati.
2. shinda yeflange
(1). hita yemagetsi inonyudza muflange ine bhandi re waya
A. Kutanga, cheka maburi mumudziyo wekudziisa.
B. Putira mhete yechikadzi kunze kwegomba. (Mhete yechikadzi inoenderana nebhandi reshinda rinopisa)
C, pakupedzisira tenderedza zvakananga pombi yemagetsi yekupisa iri parin'i yemazino emukadzi.
(2). hita yemuchina wekubvisa mabhandi emuchina wekubatanidza ...
A. Kutanga, cheka maburi mumudziyo wekudziisa. (Aperture yakaenzana nedhayamita yeshinda yechubhu yekudziisa)
B, uye chikamu chakarukwa chepombi yekupisa yemagetsi yereverse-wire flange chichipinda nepakati pemudziyo.
C, pakupedzisira shandisa hex nut kuskurura shinda yepombi yemagetsi yekupisa kuti uvhare rin'i.
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
















