Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Bhandi reKudziisa reMapaipi eDrein rekuChina |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Simba rebhandi rekudziyisa repaipi yedhiraivha i40W/M, tinogonawo kugadzirwa mamwe masimba, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yedhiraivha yepombi yedhiraivha kune 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
JINGWEI hita inonyanya kugadzirwa kwesilicone rabha drain pombi hita, defrost heater, oven heating element, silicone heating pad, nezvimwewo, performance yakanaka yekudzivirira mvura, inogona kushandiswa kune:
1. Kupisa, kusanganisa uye kuchengetedza kupisa kwemapombi, matangi, shongwe nematangi emidziyo yeindasitiri panguva dzegasi rine hunyoro uye risingaputike zvinogona kupunzirwa zvakananga pamusoro pechikamu chinodziya kana zvichishandiswa;
2. Kudziisa kwekuwedzera kwezvidziviriro zvekuchengetedza firiji uye macompressor emhepo inotonhodza, mota, mapombi anonyudzwa mumvura nezvimwe zvishandiso;
3. Midziyo yekurapa yakaita se blood analyzer, test tube heater, shapewear yehutano, slimming belts dzinotsiva kupisa, nezvimwewo. Zvigadzirwa zvedu zvikuru zve silicone electric heating, zvine hunyanzvi hwakasiyana.
Iyohita yepombi yedhiraivha yemagetsi inogara ichishandiswaYakagadzirwa zvakanyanya newaya yemagetsi inodziya uye silicone rabha inodziisa tembiricha yepamusoro, inopisa nekukurumidza, tembiricha yakafanana, inoshanda zvakanyanya pakupisa, yakasimba, inoenderana neUnited States UL 94-V0 fire resistance standard, iri nyore kushandisa, hupenyu hwakachengeteka hwemakore anosvika gumi, haisi nyore kukwegura.
Zvimiro zveChigadzirwa
Zvakanakira zvebhandi rekudziyisa mupombi yekudhonza mvuraZvishandiso zvinosanganisira kudzivirira kuputika kwepombi, kunatsiridza kufamba kwetsvina, kuchengetedza pombi isina kuvharwa, kuwedzera hupenyu hwepombi, kuderedza mari yekugadzirisa, kuvandudza kushanda kwekuchenesa tsvina, nezvimwewo. Kunyanya munguva yechando, mvura iri mupombi yetsvina iri nyore kuomesa nechando uye inokonzera kuti pombi iputsike,iyobhandi remuchina wekudziisa mvurainogona kushandiswa kudziyisa pombi yetsvina, kudzivirira kuonda uye kudzivirira pombi kuti isaputsike. Pamusoro pezvo, iyodhiraivha yepombi yedhiraivha yebhandiZviri nyore kuisa nekugadzirisa, ichishandisa michina yakakosha yekuisa nekugadzirisa, iri nyore kushandisa, nekuda kwechimiro chayo chiri nyore, saizi diki, huremu hwakareruka, kuisa nekugadzirisa zviri nyore uye nekukurumidza.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














