Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | China Drain Pipe Heating Cable |
| Zvinhu | Rabha resilicone |
| Saizi | 5*7mm |
| Kureba kwekupisa | 0.5M-20M |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chitofu chepombi yekudhonza mvura |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Simba reChina Drain Pipe Heating Cable i40W/M, tinogonawo kugadzira mamwe masimba, akadai se20W/M, 50W/M, nezvimwewo. Uye kureba kwehita yepombi yekudhonza mvuraine 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, nezvimwewo. Yakarebesa inogona kugadzirwa 20M. Pakeji yehita yemuchina wekudhonza mvurahita imwe chete ine bhegi rimwe chete rekuisira, huwandu hwebhegi rakagadzirwa hwakarongwa hunopfuura 500pcs pakureba kwega kwega. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Matambo ekudziyisa eChina Drain Pipe anonyanya kushandiswa kudzivirira mapombi kubva muchando, asi anogonawo kushandiswa kuchengetedza tembiricha. Kudzivirira kunoitwa nerabha resilicone rinochinjika zvakanyanya uye rinopisa zvakanyanya rinoita kuti hita ive nyore kushandisa.
Chitofu chemvura chinodhonza mvura cheSilicone rabha chinogona kugadzira kupisa kwakati wandei kunze kwepombi kudzivirira kuti pombi isaome. Chitofu chemvura chinodhonza mvura chinogona kugadziriswa otomatiki uye kuvhurwa kana kuvharwa otomatiki zvichienderana nekuchinja kwetembiricha, zvichichengetedza simba uye zvichiita kuti pombi ifambe zvakanaka. Pamusoro pezvo, sisitimu yemvura inotonhorera inofanirawo kusimbiswa. Munguva yechando, mvura iri musystem yemvura inogona kuomeswa nechando nekuda kwekupisa kwakaderera, zvichiita kuti mabhuroko echando avhare mapaipi uye akonzere kudonha kwemvura kwakashata. Kuti izvi zvisaitike, sisitimu yemvura inodziiswa kuti mvura iri musystem yemvura irambe iri mumvura kuitira kuti mvura ifambe zvakanaka.
Zvimiro zveChigadzirwa
1. Dhizaini isina mvura:kuona kuti bhandi rekupisa rinogona kushanda zvakachengeteka munzvimbo ine hunyoro, kudzivirira kupfupika kwemhepo uye kukuvara.
2. Chinodzivirira madziro chine mativi maviri:Inopa dziviriro yakawedzerwa yekuchengetedzwa, inoderedza njodzi yekubuda kwemvura.
3. Majoini akaumbwa:Iva nechokwadi chekuti chikamu chinobatanidza chebhandi rekupisa chine chisimbiso chakanaka uye kugara kwenguva refu.
4. Chinhu chinodzivirira rabha chesilicone:Yakakodzera tembiricha yakakura, kubva -60℃ kusvika +200℃, yakakodzera nharaunda dzakasiyana-siyana dzakaoma.
5. Zvinhu zvemuviri zvinodziisa:Kazhinji inoshandiswa nickel-chromium kana copper-nickel alloy, zvinhu izvi zvine conductivity yakanaka yemagetsi uye zvinodzivirira kupisa kwakanyanya.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














