Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | Chitofu cheChina cheWaya cheFiriza yeFuremu yeFreezer |
| Zvinhu zvekudzivirira | Rabha resilicone |
| Dhayamita yewaya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, nezvimwewo. |
| Kureba kwekupisa | yakagadzirirwa |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 1000mm, kana tsika |
| Ruvara | chena, grey, tsvuku, bhuruu, nezvimwewo. |
| MOQ | 100pcs |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | nyungudutsa waya yekudziyisa |
| Chitupa | CE |
| Pasuru | hita imwe chete nebhegi rimwe chete |
| Iyohita yewaya yefuremu yemusuwo inonyungudutsa chandokureba, voltage uye simba zvinogona kugadziriswa sezvinodiwa. Dhayamita yewaya inogona kusarudzwa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, uye 4.0mm. Pamusoro pewaya inogona kunge yakagadzirwa negirazi refirber, aruminiyamu kana simbi isina ngura. Iyonyungudutsa hita yewayaChikamu chinodziisa chine waya yemutobvu chinogona kuvharwa nemusoro werabha kana chubhu inopwanyika ine madziro maviri, unogona kusarudza zvinoenderana nezvaunoda. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
IyoChitofu cheMusuwo Chitofu cheWayaInoumbwa nezvikamu zvitatu: simbi yakarukwa, insulation outer layer uye wire core. Chigadziko chesimbi chakarukwa chine mhando nhatu dzegirazi fiber, simbi isingatsvi, aruminiyamu, insulation layer yakagadzirwa nesilicone rabha, silicone rabha yakapfava, insulation yakanaka, uye tembiricha yepamusoro uye tembiricha yakaderera, high tembiricha inodzivirira kusvika kumadigirii mazana mana inogona kushandiswa zvakajairika, uye kupfava kwayo hakuna kuchinja, kupisa kwakafanana, saka silicone heat application yakafara zvikuru.
Basa reChigadzirwa
Waya yekupisa yefuremu yemusuwo wekuchengetedza inotonhora ndeyekudzivirira furemu yemusuwo wekuchengetedza inotonhora nekuda kwechando kana kutonhora nekukurumidza kunokonzerwa nekusavhara zvakanaka uye matanho ekudzivirira akatarwa. Nheyo yayo inoshanda ndeyekupisa mhepo yakatenderedza furemu yemusuwo nekupisa waya inopisa kuti iite basa rekudzora tembiricha. Kugadzika kwewaya yekupisa yefuremu yemusuwo wekuchengetedza inotonhora kunogona kuvandudza mashandiro ekupisa kwemusuwo wekuchengetedza inotonhora uye kuve nechokwadi chekuti zvinhu zvakachengetwa zvakanaka uye kuti zvinhu zvakachengetwa zvakanaka.
Mufananidzo weFekitori
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















