Zvinoumba Zvigadzirwa
| Zita reChigadzirwa | China Defrost Tubular Heating Element |
| Kudzivirira Kudzivirira Hunyoro | ≥200MΩ |
| Mushure meKuedza Kupisa Kwemvura Kudzivirira Kudzivirira | ≥30MΩ |
| Hunyoro Hunobuda Mvura Yazvino | ≤0.1mA |
| Mutoro wepamusoro | ≤3.5W/cm2 |
| Dhayamita yechubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, nezvimwewo. |
| Chimiro | yakatwasuka, chimiro cheU, chimiro cheW, nezvimwewo. |
| Mhepo inodzivirira simba mumvura | 2,000V/min (tembiricha yemvura yakajairika) |
| Kudzivirira kuputirwa mumvura | 750MOhm |
| Shandisa | Chinhu Chekudziyisa Chinonyungudutsa |
| Kureba kwechubhu | 300-7500mm |
| Kureba kwewaya yemutobvu | 700-1000mm (yakagadzirwa) |
| Kubvumidzwa | CE/ CQC |
| Rudzi rwechiteshi | Yakagadzirirwa |
| Chinhu chinodziisa che defrost tubular chinoshandiswa kunyungudutsa mhepo inotonhorera, chimiro chemufananidzonyungudutsa chubhu yekudziyisaimhando yeAA (chubhu yakatwasuka kaviri), hurefu hwechubhu hwakagadziriswa hunoenderana nehukuru hwenyu hwemhepo inotonhorera, hita yedu inonyungudutsa inogona kugadziriswa sezvinodiwa. Simbi isina nguranyungudutsa chubhu yekudziyisa yemhepo inotonhoreradhayamita yechubhu inogona kugadzirwa 6.5mm kana 8.0mm, chubhu ine waya yemutobvu ichavharwa nemusoro werabha. Uye chimiro chinogonawo kugadzirwa chimiro cheU uye chimiro cheL. Simba rechubhu yekudziya inonyungudutsa chando richagadzirwa 300-400W pamita imwe neimwe. | |
Kugadziriswa Kwechigadzirwa
Chinhu chemuchina wekudzikisa chando cheChina chinoshandiswa zvakanyanya mumafiriji, maair conditioner, mafiriji, makabati ekuratidzira, mumidziyo, chinodziya nekupisa kwakaderera, misoro miviri iri pasi pemaitiro ekusimbisa glue, inogona kushanda kwenguva refu tembiricha yakaderera uye yakanyorova, ine anti-aging, inogara kwenguva refu uye mamwe maitiro. Dhayamita yechubhu i6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm nezvimwewo, uye kureba kwayo kuri 300 mm kusvika 700 mm. Sheath yakagadzirwa nesimbi isina tsvina 304, 312, 304L, nezvimwewo, rabha yekudzikisa muromo wepombi ndeye neoprene kana silicone rabha. Tubular heater defrost heater inogona kuunganidzwa ne thermostat, simba rayo rinotangira pa100w-2000w. Kana paine chinodiwa chakakosha, tinogona kuita OEM kune vatengi.
Deredzai hita yemhepo inotonhorera
Zvakanakira Chigadzirwa
Chidziyo chekupisa mvura (defrost heater) imuchina wemagetsi wakagadzirwa uye wakagadzirirwa kunyungudutsa nemagetsi anodziya pamidziyo yekuisa mufiriji yakaita sedzimba dzakasiyana dzefiriji, firiji, kuratidzwa kwezvinhu, uye makabati echitsuwa.
Tubhu rekudzikisa chando (defrost heater tube) iheater inoshandiswa mumafiriji kana mumakamuri ekuchengetera zvinhu zvinotonhora nechinangwa chekudzikisa chando. Hita inogona kushandiswa kutenderedza mhepo inopisa kuti inyungudike mufiriji kana kuiswa pamasuo efiriji yekutengeserana kana mumakamuri ekuchengetera zvinhu kuti ive nechokwadi chekuti maburi acho akachena. Hita inogonawo kuiswa pamativi ezviputiriso zvemacompressor kubvisa mafiriji akakomberedza mafeni.
Maitiro Ekugadzira
Basa
Gadzira
vakagamuchira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro, kudhirowa, uye mufananidzo
Mashoko
maneja anopindura mubvunzo wacho mukati memaawa 1-2 uye otumira mutengo
Mienzaniso
Mienzaniso yemahara ichatumirwa kuti ionekwe mhando yezvigadzirwa zvisati zvagadzirwa bluk
Kugadzirwa
simbisa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvakare, wobva waronga kugadzirwa
Odha
Isa odha kana wangosimbisa sampuro
Kuedzwa
Chikwata chedu cheQC chichaongororwa mhando yezvigadzirwa zvisati zvaendeswa
Kurongedza
kurongedza zvigadzirwa sezvinodiwa
Kurodha
Kuisa zvigadzirwa zvakagadzirira kumudziyo wemutengi
Kugamuchira
Takagamuchira odha yako
Sei Uchifanira Kusarudza Isu
•Makore makumi maviri nemashanu ekutengesa kunze kwenyika uye makore makumi maviri eruzivo rwekugadzira
•Fekitori inofukidza nzvimbo inosvika 8000m²
•Muna 2021, mhando dzese dzemichina yekugadzira yepamusoro dzakatsiviwa, kusanganisira muchina wekuzadza hupfu, muchina wekuchekerera mapaipi, michina yekukotamisa mapaipi, nezvimwewo,
•avhareji yekugadzirwa kwezuva nezuva inosvika 15000pcs
• Vatengi vakasiyana-siyana veCooperative
•Kugadzirisa zvinhu zvinoenderana nezvaunoda
Chitupa
Zvigadzirwa Zvakabatana
Mufananidzo weFekitori
Tisati tabvunza, tinokumbira kuti mutitumire ma specs anotevera:
1. Kutitumira mufananidzo kana kuti mufananidzo chaiwo;
2. Saizi yehita, simba uye voltage;
3. Chero zvinodiwa zvakakosha zvehita.
Vanhu vaunosangana navo: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














